GOLF FORUM BYNESET
Våre samarbeidspartnere
Golf Forum Byneset
Terminliste Golf Forum
Medlemmer
Statutter
BILDEGALLERI
 
 

BOOKING/GJESTESPILL

Booking, greenfee, lokale regler og praktiske opplysninger om beliggenhet, åpningstider, parkering, buss og overnatting finner du her…

TURNERINGER
Her finner du terminlisten, og her kan du melde deg på turneringer og sjekke din starttid – og endelig se resultatene...

BANEVEDLIKEHOLD
Her kan du lese om alt som har med vedlikehold av baneanlegget, og  om vår maskinpark og våre banearbeidere…

BYNESET GOLFSKOLE
Her finner du oversikt over våre kurs i regi av Byneset Golfskole…
 

 

Medlemmer i Golf Forum Byneset

Våre sponsorer og samarbeidspartnere er alle medlemmer i Golf-Forum Byneset.
Her følger en oversikt over disse samt kontaktpersoner i hvert firma:

Danske Bank
Roy Nesset - 991 64 200 - mailto:rone@danskebank.no  

Torgeir Fossli - 906 40 906 - tofo@danskebank.no 

Ivar Morten Fuglem - ivf@danskebank.no 
Christian Floer -  cf@danskebank.no 
Deloitte AS

Karl O. Sanderød - 918 42 640 - ksanderod@deloitte.no

Per Kr. Forseth - 73 87 69 00 - pforseth@deloitte.no

Quality Panorama Hotel

Marit Garberg - 72 90 05 00 - 951 62 456 - marit.garberg@choice.no

Bjørnar A. Kristiansen - 911 23 650 - bjornar.kristiansen@choice.no

H-K Reklame

Dag Berg - 73 83 38 00 - 901 44 192 - dag@h-k.no
Olav Svartøien - 73 83 38 00 - olav@h-k.no

Svenil Skilt & Dekor

Arve Nilsen - 932 11 200 - post@svenil.no

Christian Skare - 402 16 096 - christian@svenil.no

Coca Cola Drikker AS

Sigfred Eiriksson - 913 53 275 - seirikson@cokecce.com

Kenth Robert Dypaune - 900 88 813 - kdypaune@cokecce.com

Svein Inge Sten - 958 75 584 - sis.59@hotmail.com
Adresseavisen

Hogne Langvatn - hogne.langvatn@adresseavisen.no

Andre Håskjold - 951 03 376 - andre@trondelagspakken.no

Lexus Trondheim

Knut Solli - 934 85 530 - knut.solli@lexus.no

Stian Berg Torgersen - stian.torgersen@toyotabilia.no

Byåsen Trevare

Lars Johansen - 932 06 989 - lars@byasentrevare.no

Rosenborg Reklame

Bjarne Berg - 73 89 00 33 - bjarne@rosenborgreklame.no

Formuesforvaltning
Birk Ravndal - 920 36 890 - Birk.Ravndal@formue.no
If Forsikring

Johan Nordbøe - 928 63 008 - johan.nordboe@if.no

E.A.Smith AS

Ottar Hansen - ottar.hansen@byggern.no

Røskaft Kjøkken Studio
Petter Røskaft - 911 19 222 - petter@roskaft.no
SportsEvent 
Helge Sannes - 917 59 265 - helge@sportsevent.no
Strandveien Auto
Håkon Fallan - 926 64 444 - Hakon.Fallan@strandveienauto.no
Idéhus Trondheim AS
Morten Sørensen - 416 34 790 - morten.sorensen@idehus.no
Pål By - 926 18 186 - paal.by@idehus.no
Kverneland Bil Trondheim AS

Tom Bendiksen - 970 71 788 - Tom.Bendiksen@kvernelandbil.no

Trondheim Øyelegesenter AS
Jan Guldahl - 915 66666  - jan@brillefri.no
Amcar
Terje G. Aasen - 909 60 427 - amcar@amcar.no
Aud Aasen - 950 54 631 - annonser@amcar.no
 

 

 





 MEDLEMSKAP
Vi kan tilby flere former for medlemskap på Byneset. Alt om aksjer, kontingenter m.m.
 DENNE UKE
Sjekk ut hva som foregår av turneringer, kurs, møter m.m.
 NYHETER
22.06.2017
Pink Cup 2017...
Les mer
26.05.2017
Generalforsamling i BGS...
Les mer
02.05.2017
Barn & Golf på Byneset...
Les mer
18.04.2017
Oppstarsmøte for damegruppa...
Les mer
03.04.2017
Nytt styre...
Les mer
07.03.2017
Ny ligningsverdi...
Les mer
20.05.2016
Turneringer...
Les mer
10.05.2016
Dametrening med Lars Martin...
Les mer
10.05.2016
Innkalling til ordinær generalforsamling...
Les mer
10.05.2016
Medlemstrening...
Les mer
18.04.2016
Bedriftsgolf...
Les mer
14.03.2016
Referat fra årsmøte...
Les mer
23.02.2016
Ny ligningsverdi...
Les mer
21.01.2016
Årsmøte i klubben 2016...
Les mer
 
Byneset Golf - Postboks 27 - 7074 Spongdal | Administrasjon 72 59 51 51 | Booking 72 59 51 52 | Fax 72 59 51 50 | nina@bynesetgolf.no
Webredaktør: Aud Øyås Aasen